Římskokatolická farnost Suchdol-Jednov

Vítejte na webových stránkách Římskokatolické farnosti Suchdol u Prostějova. Jsou zde také zveřejňovány informace z farností Brodek u Konice a Šubířov. Farář P. Ondřej Horáček. Mobil 739 245 928. Tyto stránky byly spuštěny 11.3.2008. Roman Krajíček, P. Jan Lisowski,. Pro lektory Liturgický kalendář. O navigaci na webu. Ministranti - služba u oltáře - rozpis. Římskokatolická farnost Suchdol u Prostějova. Telefon 582 391 455. Mešní úmysly a ohlášky. Z historie poutního místa. Čtení - Brodek u K. První .

OVERVIEW

This website farnostsuchdol.eu currently has a traffic ranking of zero (the smaller the superior). We have researched twenty pages inside the site farnostsuchdol.eu and found twenty-four websites referencing farnostsuchdol.eu.

FARNOSTSUCHDOL.EU RANKINGS

This website farnostsuchdol.eu has seen a alternation quantities of traffic within the past the year.
Traffic for farnostsuchdol.eu

Traffic ranking (by month) for farnostsuchdol.eu

Traffic ranking by day of the week for farnostsuchdol.eu

Římskokatolická farnost Josefov

551 02 Jaroměř 3 - Josefov. Generál duchovní služby - Msgre Metoděj KUBÁŇ. Kodex církevního práva - o křtu. Worship - chvály a uctívání. Net for God - promítání filmu. Modlitba se zpěvy z Taizé. Janovy Pašije na Velký Pátek. Žehnání praporu a zahájení sezony 2010.

obec Suchdol Titulní stránka

Mobilní sběr proběhne v naší obci v sobotu 21. Podrobnější informace v letáku v dokumentech. Kominík pan Jan Dosedla z Jevíčka bude v naší obci provádět kontrolu a čištění komínů od čtvrtka 26. Zájemci se mohou nahlásit na obecním úřadě. Další informace z obecního úřadu.

Vítej poutníče na poutních místech - Poutní místa v ČR

Vítej poutníče na poutních místech. Pašijový betlém v Loretě Rumburk. Nás zve na pašijový betlém. Který si můžeme prohlédnout do konce Velikonoční doby do 19. Neděle Božího Milosrdenství ve Skokách. Nás v neděli Božího milosrdenství 8. Pouť moravských matic v Zašové. 5 společnou p ouť moravských matic. Poutní slavnost 2018 v Kroměříži. Kostel svatého Mořice v Kroměříži. Přivítá na poutní mši svaté.

TOPlist - audit návštěvnosti webových stránek zdarma

TOPlist - audit návštěvnosti webových stránek. sk je stránka, ktorá sa venuje testom Android telefónov, tipom na . SMS ZDARMA na O2, Vodafone, T-Mobile. Sms brána na všechny operátory zdarma. Informační web o OS Android, telefonech tabletech a aplikacích pro tento OS. Chcete informovat o své návštěvnosti online? Pokud máte nějaké dotazy, tak mi můžete napsat, ale možná jsou už zodpovězeny v FAQ. 1 Titulky - Open . 6 Mojevideo - zá .

WHAT DOES FARNOSTSUCHDOL.EU LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of farnostsuchdol.eu Mobile Screenshot of farnostsuchdol.eu Tablet Screenshot of farnostsuchdol.eu

FARNOSTSUCHDOL.EU HOST

I discovered that the main page on farnostsuchdol.eu took one thousand three hundred and forty-six milliseconds to download. We could not observe a SSL certificate, so I consider this site not secure.
81.2.194.178

I diagnosed that this website is implementing the Microsoft-IIS/6.0 server.

Římskokatolická farnost Suchdol-Jednov

DESCRIPTION

CONTENT

This website farnostsuchdol.eu states the following, "Vítejte na webových stránkách Římskokatolické farnosti Suchdol u Prostějova." Our analyzers viewed that the website said " Jsou zde také zveřejňovány informace z farností Brodek u Konice a Šubířov." The Website also said " Tyto stránky byly spuštěny 11. Ministranti - služba u oltáře - rozpis. Římskokatolická farnost Suchdol u Prostějova. Čtení - Brodek u K."

SUBSEQUENT WEBSITES

Římskokatolická farnost Ostrava-Svinov

Kristus vítězí, Kristus kraluje, Kristus vládne všem. Soutěžní výstava o nejzdařileji vyhotovený model kostela Krista Krále. Se uskuteční ve dnech 23. listopadu v kostele Krista Krále. Následující dny budou vystaveny ve svinovské knihovně. Ceny sponzoruje Restaurace NaSkok, které tímto děkujeme. A D V E N T 2014. Místní organizace KDU ČSL Ostrava Svinov Vás zve na tradiční svinovské VÁZÁNÍ ADVENTNÍCH VĚNCŮ. Adventní dílny - malování baněk.

Římskokatolická farnost Troubky

Vítejte na stránkách římskokatolické farnosti Troubky. Jak zní její oficiální název evidovaný na ministerstvu kultury, má sídlo v Troubkách u Přerova a k ní je přifařena ještě obec Henčlov. Zřizovatelem farnosti je Olomoucké arcibiskupství. Se obě obce farnosti nacházejí na levém břehu toku řeky Bečvy a nedaleko jejího soutoku s řekou Moravou, na spojnici mezi městy Přerov a Tovačov. Se farnost nachází v bývalém okrese Přerov a v kraji Olomouckém.

Farnosť Trstená Web stránky farnosti Trstená

januára 2018 sa uskutočnilo pracovné stretnutie všetkých partnerov spoločného projektu na pôde Mestského úradu v Dolnom Kubíne. Cieľom pracovného stretnutia bola analýza vecného a finančného postupu realizácie projektu k decembru 2017 a plánované aktivity v roku 2018.